Kasa fiskalna Elzab Alfa Max E

Kasa fiskalna Elzab Alfa Max E to nowa linia wzornicza kas fiskalnych Elzab oferująca najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Posiada wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 8 191 kodów towarowych
  • papier: 1 x 57mm
  • 139 definiowalnytch klawiszy
  • kopia elektroniczna paragonów na karcie microSD
  • starannie dopracowany i bardzo elastyczny system uprawnień (administrowania) kasjerów
  • funkcje eliminujące błędy kasjera: dokładność podawanej ilości, wielopoziomowe ograniczenia poziomu rabatów, maksymalna suma paragonu, maksymalna gotówka w szufladzie itp.
  • obsługa do 8 walut, szczegółowe raportowanie wpływów ze sprzedaży w walutach
  • poszczególne pozycje paragonu można przeglądać, korygować lub usuwać przed jego zamknięciem
  • współpraca z wieloma wagami (system wag Prima), dla potrzeb stoisk branżowych (np. osobne ważenie wędlin i mięsa).

Cena: 1 990 PLN netto
NIŻSZE CENY! 1 849 PLN netto

Kasa fiskalna Elzab Alfa Max E

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex