Kasa fiskalna Emar Solo

Kopia elektroniczna

Kopia paragonu jest zapisywana w formie elektronicznej na karcie SD, dzięki czemu nie ma problemu z przechowywaniem rolek papieru z zapisem transakcji.

Wymiana papieru

Zastosowano nowoczesny japoński mechanizm drukujący typu easy load (wrzuć i pracuj), który umożliwia bardzo łatwą i szybką wymianę papieru przez każdego użytkownika.

Wyświetlacze

Dwa duże, czytelne niebieskie wyświetlacze graficzne pozwalające na przedstawienie dużej ilości informacji o operacjach przeprowadzanych na stanowisku kasowym oraz łatwiejszy podgląd menu.

Klawiatura

Alfanumeryczna klawiatura została stworzona z myślą o ergonomii ułatwiającej obsługę i programowanie kasy. 24 klawisze (w tym 10 funkcyjnych) umożliwiają sprawną sprzedaż, a nakładki antyrefleksyjne pozwalają na zindywidualizowanie wyglądu klawiatury.

Nożyk odcinający

Technologia wykonania ostrza pozwala na szybkie, łatwe i estetyczne odcięcie paragonu, a jego umiejscowienie zmniejsza zapylenie mechanizmu drukującego.

Przypomnienie o przeglądach i raportach

Możliwość ustawienia na wyświetlaczu przypomnienia o przeglądach serwisowych i raportach miesięcznych.

Współpraca z komputerem

Port USB lub RS-232 pozwalają na współpracę z komputerem, natomiast szeroki zakres napięć 5-20 V umożliwia współpracę z większością szuflad na rynku.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 2 000 kodów towarowych
  • papier: 1 x 57 mm
  • porty: RS-232, USB
  • kopia elektroniczna paragonów przechowywana na karcie SD
  • duże czytelne niebieske wyświetlacz graficzne
  • nożyk odcinający
  • łatwa wymiana papieru

Cena: 1 290 PLN netto
ZAPYTAJ O RABAT! NEGOCJUJ CENĘ!

Kasa fiskalna Emar Solo

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex