Kasa fiskalna Farex Perła

Kasa fiskalna Farex Perła została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują bardzo małego urządzenia, jednak zachowującego pełną funkcjonalność kasy tradycyjnej. Wymiary Piko czynią z niej doskonałą kasę przenośną (bazary). Dodatkowe, opcjonalne wyposażenie w postaci ładowarki samochodowej i pokrowca sprawiają, że Piko jest idealnym urządzeniem dla usług transportowych (taksówki) czy handlu obwoźnego. Poza tym wszędzie tam, gdzie ze względu na małą powierzchnię potrzebne jest małe urządzenie, z pewnością Piko będzie najlepszym rozwiązaniem.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 3 000 kodów towarowych
  • papier: 2 x 28mm
  • porty: RS-232
  • niewielkie rozmiary
  • dwa alfanumeryczne, podświetlane wyświetlacze
  • dotykowa klawiatura
  • wydajny akumulator

Cena:949 PLN netto
NIŻSZE CENY! 772 PLN netto

Kasa fiskalna Farex Perła

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex