Kasa fiskalna Farex Szafir

Kasa jest ewolucją bardzo popularnego na rynku modelu Farex Bursztyn, co gwarantuje niezawodność i satysfakcję użytkownika. Została wyposażona w wygodną, przyciskową klawiaturę ze zmiennym układem klawiszy (komputerowym 987... lub telefonicznym 123...). Urządzenie przeznaczone jest dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych - dzieki niewielkim wymiarom kasa zajmuje niewiele miejsca na często ograniczonej powierzchni stanowiska sprzedaży. Kasa fiskalna Farex Szafir przygotowane jest zgodnie z najnowszymi przepisami Ministerstwa Finansów m.in. umożliwiając przejście na walutę EURO.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 3 000 kodów towarowych
  • papier: 2 x 28mm
  • porty: 2 x RS-232
  • przyciskowa klawiatura z możliwością zmiany struktury klawiszy
  • obsługa waluty Euro
  • bardzo wydajny akumulator
  • program do zarządzania bazą towarową i kontroli magazynu

Cena:852 PLN netto
NIŻSZE CENY! 812 PLN netto

Kasa fiskalna Farex Szafir

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex