Kasa fiskalna Novitus Mini POS E

Novitus Mini POS E to zupełna nowość na rynku urządzeń fiskalnych. Funkcjonalność nowoczesnej drukarki fiskalnej połączona z komputerem przenośnym PDA zamknięta w zwartej obudowie standardowej kasy fiskalnej. Urządzenie to wypełnia lukę pomiędzy standardowymi - nawet najbardziej zaawansowanymi technologicznie i programowo - kasami systemowymi a zestawami PC POS z zewnętrzną drukarką fiskalną.
Kasa zawiera w sobie moduł drukarki fiskalnej, moduł komputera klasy palmtop (PDA), kolorowy monitor LCD 5.7" i system operacyjny WindowsR CE.Net 5.0. Urządzenie wyposażone jest w standardową podstawową aplikację sprzedaży, umożliwia komunikację sieciową, szeregową i modemową, interfejsy: USB Host i RS232 także z zasilaniem.

Kasa Mini POS E realizuje zapis kopii wydruków na Elektronicznym Nośniku Danych (w postaci karty SD) zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Finansów z 28 listopada 2008 w sprawie warunków technicznych którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Mimo, że z wyglądu jest bardzo podobna do zwykłych kas systemowych, to funkcjonalnością i możliwościami przewyższa wszystkie dostępne obecnie standardowe kasy systemowe. Pojemności baz danych tej kasy ograniczone są tylko poprzez zamontowaną pamięć FLASH, która może być rozszerzona poprzez montaż popularnych kart pamięci typu SD.
Aplikacje sprzedaży instalowane w tej kasie nie podlegają homologacji Ministerstwa Finansów i mogą być tym samym swobodnie rozwijane i szybciej dostępne na rynku niż to jest w przypadku standardowych kas fiskalnych. Kasy Mini POS E podłączone do Internetu mają możliwość automatycznej aktualizacji oprogramowania aplikacyjnego modułu komputerowego.
Akumulator kasy zapewnia także pracę modułu komputerowego w przypadku braku zasilania sieciowego, więc kasa nie wymaga dodatkowego zasilacza UPS.

Dzięki zastosowaniu mechanizmu drukującego o szerokości 57 mm kasa Mini POS E pozwala na drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym.

Kasa Mini POS umożliwia ustalenie waluty głównej, Urządzenie z homologacją 2009 w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Czytnik karty SD, na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Na karcie tej w chwili wykonywania raportu dobowego (po wcześniejszej weryfikacji poprawności zapisanych na niej uprzednio danych) zapisywane są otwartym tekstem dane wydrukowanych paragonów. Dane te mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane na życzenie obsługi na mechanizmie drukującym kasy fiskalnej, lub być przeglądane i obrabiane w standardowym komputerze PC. Każdy zapis na karcie SD opatrzony jest elektronicznym podpisem, który zapisywany jest również każdorazowo do pamięci fiskalnej i podlega weryfikacji podczas kolejnych zapisów. Czytnik kart SD jest zasłonięty specjalną nakładką, którą za pomocą wkrętu można przytwierdzić do obudowy drukarki. Gniazdo śrubki pozwala na założenie własnej plomby (np. z modeliny) - zabezpieczenie przed kradzieżą, lub nieautoryzowanym wyjęciem przez kasjera.

Najważniejsze cechy produktu:

 • 150 000 kodów towarowych
 • papier: 1 x 57mm
 • porty: 1 x Ethernet, 2 x USB, 4 x RS-232, iButton, Audio
 • kopia wydruków rejestrowana na karcie SD
 • paktycznie dowolne rozmiary baz danych ograniczone tylko rozmiarem pamięci która może być rozszerzona przy użyciu kart SD
 • łatwe zarządzanie bazą towarową, takie jak w systemach z drukarką fiskalną czyli brak wydruków zmian bazy towarowej takich jak programowanie, usuwanie, zmiany nazwy towaru
 • pełna trwała historia wystawionych paragonów i operacji kasjera
 • możliwość generowania raportów statystycznych za wybrany okres czasu
 • możliwość robienia kopii zapasowej bazy danych na pamięciach USB Pendrive
 • wygodna praca na kolorowym wyświetlaczu LCD TFT w graficznym interfejsie użytkownika z wbudowanym systemem pomocy
 • kasa w pełni on-line - żadne operacje na kasie i w paragonie nie blokują transmisji, zmian w bazie towarowej czy też przesyłania raportów
 • pełna obsługa protokołów sieciowych przez kartę sieciową lub modemy, funkcjonalność FTPManager - zdalne programowanie i raporty przy użyciu serwera FTP, przeglądarka Microsoft Pocket Internet Explorer i program do obsługi poczty elektronicznej
 • kompatybilność protokołu komunikacji z PC z kasami PS3000
 • aplikacja sprzedaży jest stale rozwijana o nowe funkcje i może być aktualizowana zdalnie lub przy użyciu pamięci USB Pendrive.

Cena: 3 990 PLN netto
ZAPYTAJ O RABAT! NEGOCJUJ CENĘ!

Kasa fiskalna Novitus Mini POS E

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex