Kasa fiskalna Posnet Combo L

Kasa fiskalna Posnet Combo L oferuje dużą bazę towarową, połączoną z Ethernet' em i protokołem TCP/IP. Jest to optymalne rozwiązanie dla zastosowań systemowych. Dodatkowym atutem jest, zdecydowanie poprawiający ergonomię pracy, duży wyświetlacz operatora LCD 4 x 20 znaków.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 30 000 kodów towarowych
  • papier: 2 x 57mm
  • porty: 1 x Ethernet, 3 x RS-232
  • wyświetlacz operatora LCD 4x20 znaków z podświetleniem i regulowanym kontrastem
  • wyświetlacz klienta LED 1x10

Wersja kompaktowa

Standardowe wykonanie kasy fiskalnej Posnet Combo L pozwala na klasyczny układ stanowiska sprzedaży. W zależności od potrzeb istnieje możliwość odsunięcia od głównej kasy samej klawiatury.

Kasa fiskalna Posnet Combo L w wersji kompaktowej zajmuje bardzo małą powierzchnię. Jest to bardzo ważna cecha, wyróżniająca ten produkt spośród konkurencyjnych rozwiązań. Oszczędność miejsca na kasę, umożliwia efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni stanowiska i ekspozycję większej liczby towarów

Wersja modułowa

Kasa fiskalna Posnet Combo L w wersji modułowej to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na rynku. Pozwala ono na zabudowanie stanowiska kasowego w sposób dotychczas dostępny jedynie w rozwiązaniach POS'owych.
Połączenie z kasetkami kasjerskimi typu Flip Top zapewnia najwyższą ergonomię pracy w boksach poprzecznych.

Wersja modułowa pozwala na odłączenie całego interfejsu użytkownika - wyświetlacza operatora i klawiatury - od modułu głównego. Dzięki temu można w większym stopniu ograniczyć zajmowane na ladzie miejsce, nie tracąc nic z wygody pracy na kasie.

Cena: 2 899 PLN netto
ZAPYTAJ O RABAT! NEGOCJUJ CENĘ!

Kasa fiskalna Posnet Combo L

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex