Kasa fiskalna Posnet Combo XL

Kasa fiskalna Posnet Combo XL to kasy dla najbardziej wymagających użytkowników. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest bardzo pojemna baza towarowa, umożliwiająca zapamiętanie 60 000 PLU oraz szeroka gama konfigurowanych interfejsów - 5 x RS232 i Ethernet. Ponadto linia XL standardowo jest wyposażona w alfanumeryczny wyświetlacz klienta LCD 2 x 20 znaków, oraz wyświetlacz operatora LCD 4 x 20 znaków.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 60 000 kodów towarowych
  • papier: 2 x 57mm
  • porty: 1 x Ethernet, 5 x RS-232
  • wyświetlacz operatora LCD 4x20 znaków z podświetleniem i regulowanym kontrastem
  • wyświetlacz klienta LCD 2x20 znaków z podświetleniem i regulowanym kontrastem

Wersja kompaktowa

Standardowe wykonanie kasy fiskalnej Posnet Combo XL pozwala na klasyczny układ stanowiska sprzedaży. W zależności od potrzeb istnieje możliwość odsunięcia od głównej kasy samej klawiatury.

Kasa fiskalna Posnet Combo XL w wersji kompaktowej zajmuje bardzo małą powierzchnię. Jest to bardzo ważna cecha, wyróżniająca ten produkt spośród konkurencyjnych rozwiązań. Oszczędność miejsca na kasę, umożliwia efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni stanowiska i ekspozycję większej liczby towarów

Wersja modułowa

Kasa fiskalna Posnet Combo XL w wersji modułowej to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na rynku. Pozwala ono na zabudowanie stanowiska kasowego w sposób dotychczas dostępny jedynie w rozwiązaniach POS'owych.
Połączenie z kasetkami kasjerskimi typu Flip Top zapewnia najwyższą ergonomię pracy w boksach poprzecznych.

Wersja modułowa pozwala na odłączenie całego interfejsu użytkownika - wyświetlacza operatora i klawiatury - od modułu głównego. Dzięki temu można w większym stopniu ograniczyć zajmowane na ladzie miejsce, nie tracąc nic z wygody pracy na kasie.

Cena: 3 299 PLN netto
ZAPYTAJ O RABAT! NEGOCJUJ CENĘ!

Kasa fiskalna Posnet Combo XL

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex