Kasa fiskalna Posnet Mobile

Mobilna kasa fiskalna zaprojektowana z myślą o pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posnet mobile posiada wzmocnioną konstrukcję obudowy, wydajny akumulator oraz niezwykle prostą obsługę. Dodatkowymi atutami tego rozwiązania są specjalne funkcje dla parkingów oraz wypożyczalni.
Ponadto kasa posiada szybki i wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją szybkiej wymiany rolek.

Konstrukcja kasy Posnet Mobile jest przystosowana do pracy w ternie, w trudnych warunkach eksploatacji. Składa się na to szereg rozwiązań, takich jak wzmocniona obudowa, podświetlane wyświetlacze, czy wytrzymała klawiatura. Zadbano również o szereg szczegółów, jak na przykład system mocowania, pozwalający na przytwierdzenie kasy w miejscu pracy (np. w samochodzie).
Ważnym atutem kasy fisklanej Posnet Mobile jest mechanizm drukujący. Tak jak we wszystkich rozwiązaniach Posnet, również i tu został zastosowany mechanizm wysokiej klasy, renomowanego producenta. Ponadto rozwiązanie typu "easy load" zapewnia bardzo łatwą i szybką wymianę rolek, bezkonkurencyjną w tej klasie produktów.
Pracę mobilną wspierają dostępne akcesoria dodatkowe: pokrowiec, ładowarki samochodowe, sylikonowa osłona klawiatury

Kasa fiskalna Posnet Mobile posiada też szereg unikalnych funkcji. Do najważniejszych należą:

  • funkcje pomocne przy obsłudze parkingu i wypożyczalni
  • system uprawień dla operatorów
  • kalkulator
  • rozbudowane statystyki towarów i grup towarowych
  • funkcje przypominania o obowiązkowych przeglądach okresowych i raportach dobowych

Najważniejsze cechy produktu:

  • 2 000 kodów towarowych
  • papier: 2 x 28mm
  • porty: RS-232

Cena: 999 PLN netto
NIŻSZE CENY! 899 PLN netto

Kasa fiskalna Posnet Mobile

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Kasy fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.kasy-fiskalne.waw.pl
biuro@kasy-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci kas fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Farex